Çalışma saatleri

P.tesi - Cuma : 08:00 - 18:00

Bizi Arayın

+90 216 466 0 254

Email

info@makrokesici.com

Image

KURUMSAL

Profesyonellik ve Tecrübe

MAKRO MÜHENDİSLİK ve ENDÜSTRİ LTD. şirketi 15 yıldan daha uzun süreli tecrübesi ile cnc kesici takımlar, tutucular, endüstriyel yağlar ve diğer endüstri ürünlerinin tedariği ve satışını gerçekleştirmekte ve müşterilerine profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Uzun yıllardan beri müşterileri ile ticaretine devam etmekte olan MAKRO MÜHENDİSLİK  ayrıca  ürün kategorilerinde yer alan birçok malzemeninde  yurtdışına ihracatını gerçekleştirmektedir. Profesyonel teknik kadrosu ve uzmanlaşmış pazarlama satış departmanı ile müşteri beklentilerini optimum seviyede sağlamakta ve sektörde tedarik edilmesi gereken ürünleri en yüksek kalite ile sunmaktadır.

Genel olarak pazarlama ve satışını gerçekleştirdiği ürün grupları şunlardır : Çelik ve Alüminyum sanayileri için ısıl işlem ürünleri, metal işleme ve şekillendirme yağlayıcılar, endüstriyel yağlayıcılar, temizleme kimyasalları, pas ve korozyon önleme ürünleri,yanmaz hidrolik sıvılar, temizlik kağıdı üretimi için kimyasallar, cnc tool hurda ihracatı v.b.

2019 yılında konusunda ülkemizin tek üretici firması olan ve başta otomotiv endüstrisi, makina imalat sanayi, demir-çelik endüstrisi ve dökümhaneler, kesici takım endüstrisi, madencilik endüstrisi, tekstil sanayi, seramik ve tuğla endüstrisi, plastik ve ahşap sanayi gibi birçok alanda ihtiyaç duyulan sert metal ürünlerin imalatını yapan BOEHLERIT Sert Metal' in Marmara Bölge bayisi olmuştur. Diğer temsilcisi olduğu marka ise BILZ'dir. Endüstriye yağ sektöründe PETROFER firmasının ürünlerinin pazarlaması ve satışını gerçekleştirmektedir.

MAKRO MÜHENDİSLİK VE ENDÜSTRİ LTD. şirketinin sahip olduğu; sektörel bilgi birikimi, mühendis kadrosu ve yılların getirmiş olduğu tecrübesiyle birlikte, faaliyet gösterdiği alanlarda hedeflerini geliştirmenin verdiği güven ve güçle, müşterileriyle birlikte büyümeye devam etmektedir.

32

Uzman kadro

485

Memnun Müşteri

789

Ürün ÇEŞİTİ

12

Dünya Markası